Strona główna » Zasady wysyłki i reklamacje
Artyści, Marki, Producenci
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Zmiana języka
PolskiAngielski
Waluta
Systemy płatności
  • PayU
  • Przelewy24
  • CashBill

Zasady wysyłki i reklamacje

Zasady wysyłki towaru.

1. Towar, w przypadku wybraniu opcji za przedpłatą, wysyłamy tylko po stwierdzeniu na koncie wpłaty za zakupy.

2. Wysyłka następuje najpóźniej w terminie podanym przy zakupionym przedmiocie. (nie wliczamy sobót, niedziel i innych świąt).

3. Przesyłki z opcją płatność przy odbiorze wysyłamy najpóźniej do 48h od złożenia zamówienia (nie wliczamy sobót, niedziel i innych dni świątecznych).

4. Zwracamy Wam uwagę iż niektóre z przedmiotów mają oznaczenie na realizację 10 dni. Tak jest między innymi z torbami ECO

5. W przypadku zakupu kilku przedmiotów, których czas na realizację wysyłki jest różny, zawsze należy przyjąć iż termin wysyłki będzie zbliżony do najdłuższego, podanego w opisie.

6.
WAŻNE. Zawsze należy sprawdzić zawartość przesyłki przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru wymagane jest sporządzenie protokołu na okoliczność powstania szkody. 

- Uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki, należy odnotować przy podpisaniu odbioru przesyłki; nie należy przyjmować przesyłki bez zastrzeżeń; kurier (ew. poczta) na miejscu powinien spisać protokół szkody.

-Uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki, należy zgłosić do przewoźnika, w celu spisania protokołu szkody, w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki.
alt


 

Przejdź do strony głównej
Furgonetka
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu